Sprawozdania i publikacje w grancie

Sprawozdania oraz publikacje i referaty powstałe w ramach grantu powinny być umieszczane w bazie grantów.

• Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki Moje granty gdzie z listy wybieramy właściwy grant
  • Po wejściu w grant, Sprawozdania umieszczamy w sekcji Sprawozdania opcją dodaj sprawozdanie do grantu
  • W następnym kroku wprowadzamy treść sprawozdania oraz zatwierdzamy poprzez Wprowadź sprawozdanie. Dalej pojawi się możliwość dodania pliku PDF do bazy grantów poprzez Przeglądaj pliki oraz dodaj.

• W części Publikacje wybieramy opcję dodaj publikację do grantu.

• Dalej wypełniamy formularz dotyczący publikacji i wybieramy opcję Wprowadź publikację. Dopiero po zatwierdzeniu tej opcji pojawi się możliwość oddania do bazy pliku pdf z publikacją (max 30MB). Opcją Przeglądaj wybieramy publikację z naszego komputera i zatwierdzamy dodaj.

• W części dotyczącej referatów wybieramy opcję dodaj referat do grantu.

• Dalej wprowadzamy informacje o referacie i zatwierdzamy opcją "Wprowadź referat''. Po zatwierdzeniu ponownie pojawi się opcja dodania pliku pdf poprzez Przeglądaj oraz dodaj.

Uwaga: użytkownicy nie mają możliwości usuwania błędnych plików czy pomyłkowo dodanych sprawozdań. Możliwe jest tylko modyfikowanie wprowadzonego opisu. W celu usunięcia plików należny skontaktować się z pomoc(monkey)icm.edu.pl.

Wszystkie publikacje związane z grantem obliczeniowym powinny być zamieszczane w bazie grantów oraz zawierać następującą informację:

Obliczenia zostały wykonane przy wsparciu Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) Uniwersytetu Warszawskiego w ramach grantu obliczeniowego nr Gxx-xx

lub

This research was carried out with the support of the Interdisciplinary Centre for Mathematical and Computational Modelling (ICM), University of Warsaw, under grant no Gxx-xx

Last update: June 24, 2020