Sesja 2013

Sesja Sprawozdawcza Użytkowników KDM — Płock, 14-16 maja 2013

(aktualizacja 12.05.2013 g.22:00)

Tegoroczna sesja będzie miała szczególny charakter — organizowana jest równolegle z przypadającymi na ten rok obchodami 20-lecia istnienia ICM. Dodatkowo, w Sesji uczestniczyć będą zaproszeni goście z innych polskich ośrodków obliczeniowych i naukowych, współpracujący z nami w ramach projektu POWIEW - Programu Obliczeń Wielkich Wyzwań Nauki i Techniki.

Hotel widok.jpg

Sesja odbędzie się w hotelu Starzyński w Płocku.

Zapraszamy wszystkich użytkowników, jednocześnie zapewnimy nieodpłatny udział przynajmniej jednej osobie z każdego grantu i osobom zaproszonym do wygłoszenia referatu. Nieco inaczej, niż w zeszłych latach, dysponujemy także dodatkową (ograniczoną) pulą miejsc bezpłatnych.

Szczególnie zapraszamy nowych użytkowników z projektów otwartych w ostatnim czasie. Udział w sesji to dobra okazja do kontaktów z doświadczonymi użytkownikami i z zespołem ICM.

Prosimy o nieodkładanie rejestracji na ostatnią chwilę i o wpisywanie w okienku Komentarz dodatkowych życzeń (zakwaterowanie, dieta i inne). Na Sesję zarejestrowało się 116 uczestników.

Do pobrania jest już szczegółowy program wystąpień (po uwagach zgłoszonych 9 maja), który może podlegać jeszcze niewielkim modyfikacjom.

Zapewniamy przejazd autokarem (tam i z powrotem) z siedziby ICM. Odjazd autokaru w poniedziałek, 13 maja, punktualnie o godzinie 18.00 spod siedziby ICM na Prostej (pakowanie bagażu do autokaru od 17.30). Wszystkich, którzy dojadą do Warszawy wcześniej, zapraszamy na kawę do ICM. Osoby, które dojeżdżają spoza Warszawy, prosimy o przekazanie numerów swoich telefonów komórkowych osobie odpowiedzialnej za organizację dojazdu. Powrót do Warszawy w czwartek, 16 maja, późnym popołudniem.

Zapraszamy w czasie Sesji do odwiedzania na bieżąco galerii zdjęć

Do zobaczenia w Płocku!

Zespół ICM


Kontakty:

  • Joanna Jędraszczyk, j.jedraszczyk at icm.edu.pl, tel. 22 87 49 200, kom 507 19 11 12
  • Maciej Filocha, m.filocha at icm.edu.pl