Sesja 2012

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Apelem Prof. M. Niezgódki dotyczącym otwartego dostępu do wiedzy.

Sesja Sprawozdawcza Użytkowników KDM — Sterdyń, 19-22 kwietnia 2012

Na tegoroczną sesję sprawozdawczą zapraszamy do ośrodka konferencyjnego mieszczącego się w 300-letnim Pałacu Ossolińskich w Sterdyni.

Zasady uczestnictwa są takie jak dotychczas - zapraszamy wszystkich użytkowników, jednocześnie zapewnimy nieodpłatny udział jednej osobie z każdego grantu i osobom zaproszonym do wygłoszenia referatu. Do kierowników zespołów, które zostały przez komisję wybrane do zaprezentowania sprawozdań w postaci wykładu bądź posteru, wyślemy indywidualne zaproszenia. Ponieważ w ostatnich latach liczba projektów obliczeniowych w ICM znacznie wzrosła, to nie wszystkie zespoły będą mogły zaprezentować swoje wyniki w 15-minutowych prezentacjach. Każdy natomiast będzie mógł przygotować krótką, 3-minutową prezentację wraz z posterem. Kontynuacją sesji będą cykle seminariów w ICM.

Sterdyn palac.jpg

Serdecznie zapraszamy nowych użytkowników z projektów otwartych ostatnio. Udział w sesji to dobra okazja do kontaktów z doświadczonymi użytkownikami i z zespołem ICM.

Prosimy o nieodkładanie rejestracji na ostatnią chwilę i o wpisywanie w okienku Komentarz dodatkowych życzeń (zakwaterowanie, dieta i inne). Zapewniamy przejazd autokarem (tam i z powrotem) z siedziby ICM.

Program sesji i lista uczestników będą zamieszczane na stronie w miarę zgłaszania wystąpień i rejestracji uczestników.

Odjazd w czwartek, 19 kwietnia o godz. 12.00, spod siedziby na Pawińskiego. Osoby spoza Warszawy, które będą miały kłopot z dotarciem na tę godzinę, proszone są o kontakt z p. Ewą Szafranek .

Wszystkich, którzy dojadą do Warszawy wcześniej, zapraszamy na kawę do ICM, blok D, V piętro. Osoby, które dojeżdżają spoza Warszawy, prosimy o przekazanie numerów swoich telefonów komórkowych osobie odpowiedzialnej za organizację dojazdu. Powrót do Warszawy w niedzielę, 22 kwietnia, wczesnym popołudniem.


Do zobaczenia w Sterdyni!

Zespół ICM


Kontakty:

  • w sprawach sprawozdań i programu: dr Maciej Filocha, m.filocha at icm.edu.pl, dr Kerstin Kantiem, k.kantiem at icm.edu.pl
  • w innych sprawach organizacyjnych: pani Ewa Szafranek, e.szafranek at icm.edu.pl, tel. 22 46 26 313, 502 713 909


Sterdyn chodnik.jpg